مشاوره و سفارش

پارچه های پنبه ای

راه هایی برای تحمل بهتر گرما و گذر از این بحران وجود دارد، از جمله این که می توان از لباس های با جنس پنبه استفاده کرد. این پارچه ها می توانند به صورت یک رو یا دو رو باشند که با توجه به فصل می توان آن ها را انتخاب کرد. در فصل زمستان از نوع دو رو و گرم آن استفاده می شود، ولی در فصل تابستان از نوع یک رو و خنک آن بیشترین بهره را می بریم. همچنین به علت حساسیت بیشتر کودکان عزیزمان به تغییرات هوا و همچنین پوست لطیف و حساس آن ها، استفاده از این الیاف، بسیاری از این حساسیت ها را از بین می برد.

پارچه لاکرا

 لاکرا پارچه ای لوکس، زیبا و جذاب است و لباس های بسیاری را توسط آن می توان دوخت و لذت برد. لاکرا یکی از پارچه هایی است که در بسیاری از تولیدی های پوشاک از آن استفاده های فراوانی می شود. یکی از ویژگی هایی که این پارچه دارد این است که در جهت عرضی کش می آید و این موضوع باعث شده است که این پارچه دوام و استحکام بسیاری زیادی داشته باشد و در بسیاری از مواقع برای تولید انواع شلوارها، از این پارچه استفاده می کنند و شلوارهایی که با استفاده از پارچه های لاکرا تولید شده اند روی زانوهای آن ها سفید نمی شود، به راحتی از بین نمی رود و حتی فرم آن نیز تغییر نمی کند.

پارچه تریکو ملانژ مولینه

پارچه مولینه یکی از پارچه های پر طرفدار می باشد که به دلیل ترکیب رنگی و مدل های مختلفی که دارد به این اسم نامیده شده است پارچه مولینه دارای ویژگی ها و انواع مدل های مختلف می باشد که هر کدام ویژگی های خاص خود را دارند و هر کدام از مدل ها کارکرد های متفاوتی دارند. نخ مولینه را مانند همه نخ های دیگر می توان به صورت های گوناگون و مختلف بافت تا پارچه ای با ضخامت، مدل ها و طرح های متنوعی بدست آورد. یکی دیگر از مدل های پارچه ملانژ، پارچه مولینه است که در مورد ظاهر این نوع پارچه  باید به این موضوع اشاره کنیم که بافت این محصول به صورت برفکی های سفید در داخل بافت آن است که نشانه ی نخ های ملانژ می باشد که این حالت برعکس در مابقی مدل های این پارچه نیز دیده می شود. 

 

 

لیست کامل قیمت محصولات

نام محصولتوضیحاتنوع بسته بندیوضعیتقیمت
انواع پارچه تریکو-سفارشیموجودتماس بگیرید
فرم مشاوره و سفارش

ایمیل

kh.dibaft@gmail.com

واحد فروش

۹۸۹۱۲۰۵۱۷۹۶۰+

درباره ما :

مجموعه تولیدی دیبافت یکی از بزرگترین برندها در ایران است که با بیش از ۳۰ سال تجربه در امر منسوجات خانگی فعالیت دارد. این مجموعه بزرگ شامل کارگاه های تولید روبالشتی ،پارچه تریکو، بالشت، کوسن و حوله دستباف خراسان همچنین عرضه مستقیم پتو از درب کارخانه می باشد. ما در این مجموعه در راستای ارائه خدمات با کیفیت و رعایت انصاف در قیمت گذاری محصولات جهت رفاه حال هموطنان عزیز قدم برداشته ایم و امیدواریم با حمایت های مشتریان گرانقدرمان قدم های بزرگتری در این راستا برداریم.

مدیر مجموعه تولیدی دیبافت

مهندس مهدی خسروانی

Call Now Buttonتماس بگیرید