خرید پارچه پنبه یک رو کیلویی تهران

خرید پارچه پنبه یک رو کیلویی تهران فرصت مناسبی است برای تمام خریدارانی که میخواهند این پارچه را با قیمت مقرون به صرفه تری تهیه کنند.
خرید کیلویی از خود کمپانی تولید کننده سبب میشود، محصول ارزان تر به دستتان برسد، اگر کسب و کار شما در ارتباط با خرید و فروش پارچه است بهترین گزینه، خرید این پارچه به صورت کیلویی است. از آنجا که شما در این نوع از خرید محصول را ارزان تر دریافت میکنید به طبع با قیمت ارزان تری به دست مشتری خواهید رساند، همین هم سبب جذب مشتری و رضایت و اعتماد آن به شما میشود از دیگر مزایای خرید کیلویی میتوانیم به تنوع محصولات اشاره کنیم، شما میتوانید با سفارش هر محصول در هر رنگ و طرح، همان کالایی که مد نظر است را با قیمتی بسیار به صرفه تر تهیه کنید که تنوع خرید، راه دیگری برای جذب مشتری است.
خریدهای متعدد و پی در پی از یک کمپانی سبب میشود که بتوانید از از فروشنده تخفیف ویژه تری دریافت کنید و در دفعات بعد به صورت آسان تر و راحت تر خرید خود را انجام دهید و در اسرع وقت کالای مورد نظر را تحویل بگیرید.
صنعت پوشاک و لباس از مهم ترین صنایع حال حاضر جهان است که به علت پول ساز بودن و اشتغال ایجاد کردن، توانسته طرف داران بسیار زیادی پیدا کند و از پول سازترین صنایع لقب گیرد.

آشنایی با انواع پارچه پنبه یک رو

آشنایی با انواع پارچه پنبه یک رو

پارچه پنبه یک رو کیلویی تهران یکی از بهترین پارچه های موجود در بازار است که به علت خنکی و لطافتی که دارد، توانسته توجه بسیاری از خریداران را به خود جلب نماید. این پارچه برحسب نخ هایی که در آن استفاده میشود به انواع مختلفی تقسیم میشود، به قولی تقسیم بندی این پارچه، بسته به نوع نخی است که در آن به کار رفته است.
نخ هایی که عموماً در تولید این پارچه استفاده میشوند شامل نخ اپن، نخ سوپر و نخ شانه شده، کامفور شده، کامپکت شده است که در این بین نخ اپن از کیفیت پایین تری نسبت به نخ های دیگر برخوردار است و نخ شانه شده کامفور شده کیفیت بسیار عالی را شامل میشود.
اگر قصد خرید این پارچه باکیفیتی فوق العاده را دارید بهتر است که پارچه ای را تهیه نمایید که در تولید از باکیفیت ترین نخ های شانه شده کامفور شده، کامپکت شده استفاده کرده باشد، در غیر این صورت پارچه ای که از نخ سوپر نیز تهیه شده میتواند گزینه خوبی برای شما به شمار رود.

مراحل تولید پارچه پنبه یک رو

مراحل تولید پارچه پنبه یک رو

پنبه گیاهی است که طبیعی کاشت میشود و یکسری کارکردها و ویژگی های عمده دارد مثلاً نرم و لطیف است شکل ظاهری پف دار آن سبب میشود زیبایی خاص و ویژه ای پیدا کند.
تولید پارچه کیلویی مانند تمام پارچه های پنبه دیگر از دو مرحله تشکیل میشود، در مرحله اول که به آن ریسندگی میگویند پنبه ای که استخراج شده طی چند مرحله از آن حالت خام در می آید و به نخ تبدیل میشود، بعد از آن مرحله دوم آغاز میشود که در مرحله دوم عمل بافندگی صورت میپذیرد که خود شامل مراحل متعددی است و در پی طی کردن مراحل بافندگی در انتها پارچه تولید و آماده مصرف میشود.
نخ هایی که از پنبه برای تولید این پارچه تولید میشوند همان طور که از قبل اشاره داشتیم، نخ اپن، سوپر، شانه شده کامفور شده کامپکت شده است که نخ هابی بسیار باکیفیت و مقرون به صرفه ای هستند استفاده از این الیاف در تولید پارچه سبب میشود این پارچه پنبه ای در قیمت ارزان تری ارائه شود.

الیاف به کار رفته در پارچه پنبه یک رو

الیاف به کار رفته در این پارچه

همان طور که در طول این مطلب بار ها اشاره کردیم برای تولید این پارچه، از نخ هایی باکیفیت که همگی از پنبه، تولید شده اند استفاده میشود.
نخ سوپر، نخ اپن، نخ شانه شده کامفور شده کامپکت شده، در کنار نخ پنبه ای که نخی کاملا طبیعی و خالص است به کار میروند و این پارچه را تولید میکنند. علت سبکی وزن و لطافت این پارچه استفاده از الیاف صد درصد پنبه است که مزایای این پارچه خوب را چندین برابر کرده اند.

فروشندگان پارچه پنبه یک رو

فروشندگان این منسوج

فروشندگان پارچه پنبه یک رو کیلویی تهران، برای راحتی شما در امر خرید و فروش این محصول را هم به صورت حضوری و هم به صورت آنلاین انجام میدهند، شما میتوانید با خرید از درگاه های اینترنتی تولید کننده هایاین پارچه، کالا را در اسرع وقت با مناسب ترین قیمت و در کمترین زمان تهیه کنید.
برای خرید این پارچه، روش های گوناگونی وجود دارد که یکی از این روش ها، خرید به صورت عمده از کارخانه تولیدی است. شما میتوانید این پارچه را به صورت متری و یا کیلویی از شرکت های تولیدی تهیه نمایید که در خرید عمده از آنجا که شما محصول را در مقدار بالاتری خریداری میکنید از قیمت آن کاسته میشود.
همچنین فروشندگان این پارچه، برای آن دسته از مشتریان ثابت و وفادار خود فروش ویژه را نیز در نظر میگیرند؛ در فروش ویژه کالا بر اساس تخفیفی ارزنده ارائه میشود.
روش دیگرخرید، خرید مستقیم از درب کارخانه است. در این نوع خرید نیز به علت حذف واسطه ها محصول نهایی هم باکیفیت بیشتر و هم با قیمت پایین تری به دست شما میرسد.

پارچه پنبه یک رو

پارچه پنبه یک رو

پارچه پنبه یک رو کیلویی تهران از انواع مختلف پارچه های تریکو ملانژ است؛ منظور از ملانژ در واقع جنس و یا نخ پارچه نیست بلکه نحوه رنگ شدن نخ های آن، قبل از ترکیب با یکدیگر است. پارچه های ملانژ از دو یا چند نخ تولید میشوند که هر کدام به صورت جداگانه رنگ میشوند که همین امر سبب زیبایی بیشتر و جلوه بیشتر این پارچه ها میشود. این پارچه بر اساس نوع بافت و الیاف به کار رفته در انواع مختلف تولید میشوند که پرکاربردترین آنها عبارت اند از: پارچه ریون ملانژ، پارچه ملانژ کجراه، پارچه ملانژ دورو، پارچه ملانژ تریکو و پارچه ملانژ لاکرا.
از همین رو در تولید پارچه ملانژ لاکرا، این نخ مورد استفاده قرار میگیرد. که همین امر سبب شده این پارچه در تولید انواع و اقسام لباس های ضخیم اعم از: لباس های زمستانی و کت و شلوار ها و کاپشن ها و… مورد استفاده قرار گیرد.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما