مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

فروش پارچه لاکرا به صورت عمده | قیمت عمده انواع پارچه

فروش پارچه لاکرا به صورت عمده، از جانب مراجع گوناگونی صورت می گیرد. در این عرصه، شرکت های تولید کننده و وارداتی، نقش موثری دارند. آن ها همچنین تعیین کننده قیمت عمده انواع پارچه از جمله نوع لاکرا می باشند. خریداران این گونه از محصول به صورت کلی، عمدتاً فروشندگان جزئی در بازار، تولیدی های لباس و سایر مشاغل دیگر می باشند. آن ها همچنین می توانند برای خرید انواع پارچه لاکرا، به نمایندگی شرکت های تولیدی و وارداتی و همچنین سایت های اینترنتی گوناگونی مراجعه و خرید کلی را انجام دهند. 

فروش پارچه لاکرا به صورت عمده | قیمت عمده انواع پارچه

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایران

بزرگترین تولید کننده انواع پارچه در ایرانتولید کنندگان متعددی در ایران وجود دارند که پارچه ها را در انواع مختلفی به بازار عرضه می دارند. این تولیدی ها محصولات شان را از نخ های متفاوتی که جنس های گوناگونی دارند، بافته و سپس در بسته بندی های متفاوت و همچنین به صورت کیلویی وارد مراکز خرید و فروش می کنند و این گونه در دسترس مصرف کنندگان قرار می دهند. 

در جای جای ایران، می توان تولیدی هایی را پیدا کرد که بهترین و مرغوب ترین نوع پارچه ها را می بافند. آن ها در طرح ها و الوان گوناگونی سعی می نمایند تا کالای شان را بافته و عرضه کنند. در همین حال می شود گفت که تولیدی ها بزرگ، این گونه از پارچه ها را روانه بازار خرید و فروش می نمایند: 

 • پارچه پنبه یکرو تریکو 
 • پارچه پنبه دورو تریکو 
 • پارچه دورس سه نخ 
 • پارچه دورس دونخ 
 • پارچه ساتن 
 • انواع پارچه ملانژ 
 • پارچه فانریپ پنبه 
 • و … 

پارچه لاکرا چیست؟

پارچه لاکرا چیست؟پارچه لاکر، یکی از انواع مختلف تریکو می باشد. این گونه از محصول را شرکت های متفاوتی هستند که پس از بافت، به بازار عرضه می دارند. شما می توانید پارچه لاکرا را در رنگ های بسیاری زیادی در بازار پیدا کنید. الیافی که در ساخت این نوع از کالا به کار برده می شود، کاملاً مصنوعی می باشند و از پلاستیک تشکیل شده اند. 

در ایران و خارج از کشورمان، شرکت های زیادی هستند که آن را تولید کرده و روانه بازار خرید و فروش می نمایند. این شرکت ها به صورت عمده و جزئی، محصولات خود را عرضه می دارند تا در دسترس مشتریان شان قرار گیرد. البته باید گفت که این گونه از پارچه ار می توان در انواع مختلفی هم از فروشندگان آن در مراکز خرید، به دست آورد. 

برای نمونه در این خصوص می شود به پارچه ملانژ لاکرا اشاره کرد. همچنین این گونه از پارچه را با نوع طبیعی هم می بافند که در این جا بهترین گزینه، نوع پنبه ای آن است که به پارچه پنبه لاکرا نام آشنا می باشد. در هر صورت، شما می توانید با مراجعه به معتبرترین فروشگاه ها، نه تنها بهترین نوع این کالا را به دست آورید، بلکه خواهید توانست آن را با قیمت های ارزانی هم بخرید. 

قیمت پارچه ارزان لاکرا را بیشتر فروشگاه های حضوری و غیره حضوری در اختیارتان مشتریان خود می گذارند. آن ها عرضه کننده تولیدات برندهای گوناگونی داخلی و خارجی اند. 

انواع پارچه لاکرا و کاربرد آن ها

انواع پارچه لاکرا و کاربرد آن هاتولید پارچه لاکرا، در انواع مختلفی صورت می گیرد که می شود از آن در موارد گوناگونی استفاده نمود. همان طور که در بالا هم به آن اشاره نمودیم، این گونه از پارچه را می شود به صورت نخ کاملاً پلاستیکی و یا به صورت پنبه ای آن به دست آورد و در اموری که نیاز داریم از آن کار بگیریم. بیشتر لباس های امروزی از این گونه محصول تولید می شوند. 

در همین حال باید به این مسئله اشاره کرد که شما هم حتماً لباس ورزشی استفاده می کنید، بیشتر این لباس ها از جنس لاکرا دوخته شده اند. آن ها دارای مشخصات ویژه ای می باشند که همین مسئله باعث شده تا بیشتر تولیدی های پوشاک برای ورزش، از آن کار بگیرند. 

مرکز فروش پارچه لاکرا به صورت عمده

مرکز فروش پارچه لاکرا به صورت عمدهدر هر شهری که ساکن آن هستید و قصد دارید که پارچه لاکرا را به صورت عمده خریداری نمایید، قادر خواهید بود که سری به بازار قماش بزنید. در این بازارها، شما هر گونه پارچه ای را که خواسته باشید، به خصوص نوع تریکو لاکرا را می توانید بیابید. البته همه فروشندگان در مراکز خرید و فروش، محصول خود را به صورت کلی عرضه نمی دارند. 

در این برخی از فروشندگان هستند که در این عرصه فعالیت می نمایند. بیشتری آنان به احتمال زیاد، به نمایندگی از شرکت های تولید کننده مشغول این کار می باشند. 

شما همچنین برای خرید، می توانید به کارخانه های تولید کننده نیز سر بزنید. اگر در شهرتان نساجی وجود دارد، می شود که به دفتر فروش مراجعه کنید و بهترین نوع پارچه لاکرا را با کیفیت بالا، به گونه کلی خریداری نمایید. همچنین از راه دور هم می شود خرید و معامله را انجام داد. این کار از طریق تلفن و یا سایت اینترنتی شدنی است. 

از جانب دیگر باید گفت که سایت های گوناگونی نیز از جمله مراکزی برای فروش پارچه تریکو نوع لاکرا محسوب می باشند. از این سایت های ضمن این که می شود تازه ترین قیمت پارچه لاکرا و قیمت پارچه فانریپ را به دست آورد، خواهید توانست که آن را با نرخ پایینی نیز به صورت عمده خریداری کنید. 

عرضه پارچه فانریپ پنبه لاکرا

عرضه پارچه فانریپ پنبه لاکرا یکی از انواع مختلف پارچه لاکرا، نوع فانریپ پنبه ای آن است. این گونه از محصول را بیشتر برای تولید انواع لباس زنانه و بچه گانه استفاده می کنند. از این پارچه انواع تیشرت، شلوار دامن برای بانوان و بچه های کار می گیرند. اما عرضه این کالا، از جانب فروشندگان متعددی صورت می گیرد که در هر منطقه از کشورمان، قابل دسترس می باشند. 

عمدتاً ارائه کنندگان این محصول، آن را به صورت کلی به فروش می رسانند؛ زیرا بیشتر این تولیدی ها هستند که آن را خریداری می کنند. در هر حال، باید گفت که توزیع این نوع از پارچه را شرکت های گوناگون تجاری که در کار واردات می باشند و کارخانه های تولیدی نیز انجام می دهند. آن ها از طرق متفاوتی اقدام به عرضه محصولات خود می نمایند. 

در همین حال، عرضه کنندگان، پارچه فانریپ پنبه لاکرا را در رنگ های بسیار متنوعی به فروش می رسانند. آنان با در نظر گرفتن نوع سلیقه مصرف کنندگان بازار، کالای شان را در رنگ های متفاوتی تولید می نمایند. شما هر گونه رنگی در هر قواره و ابعادی را که خواسته باشید، می توانید از این ارائه دهندگان به دست آورید. 

خرید پارچه دورس دونخ ملانژ لاکرا

خرید پارچه دورس دونخ ملانژ لاکرابرای خرید پارچه دورس دونخ ملانژ لاکرا، می شود به پارچه فروشی های متعددی مراجعه کرد. پارچه فروشی ها را می توان از بازارهای گوناگونی که در هر منطقه از شهرها وجود دارند، پیدا نمود و یا به بازار اصلی ای سر زد که به مرکز قماش معروف می باشد. 

از طرف دیگر خرید اینترنتی پارچه دو نخ ملانژ لاکرا هم امکان پذیر می باشد. این گونه از خرید هم آسان است و هم این که از لحاظ اقتصادی مقرون به صرفه می باشد. خریدار می تواند به صورت کلی و جزئی پارچه را از سایت های متعدد اینترنتی به دست آورد. وب سایت های زیادی هستند که در این عرصه فعالیت می کنند. 

آن ها همیشه و در ۲۴ ساعت از روز در حال کار و فعالیت می باشند و ارائه کننده هر گونه خدماتی می باشند. شما هر زمانی که وقت داشتید می توانید به این سایت ها مراجعه نمایید و بهترین پارچه ها را در هر رنگی که دوست دارید و به هر متراژی که می خواهید، سفارش داده و آن را پس از چندی دم در منزل تان تحویل بگیرید. 

قیمت عمده انواع پارچه تریکو در بازار

قیمت عمده انواع پارچه تریکو در بازار، متفاوت از آن چیزی است که به صورت کیلویی و یا متری عرضه می شود. 

برای این که تازه ترین نرخ ها را به دست آورید، در گام نخست می توانید به تولید کنندگان آن سر بزنید. از آنان می شود قیمت پارچه یکرو، دو رو، پنبه ای و پلاستیکی را تهیه کرد. البته در این زمینه بایستی اشاره به این قضیه هم کرد که کیفیت نخ پارچه هم ارزش نقش تأثیر گذاری را ایفاء می کند. 

به این معنی که هر چه نخ یا مواد اولیه یک پارچه از مرغوبیت بالایی برخوردار باشد، به همان میزان نیز، پارچه قیمتش افزایش می باشد. در هر صورت اگر می خواهید که لیست قیمت پارچه تریکو را تهیه نمایید، بهتر است که سری به وب سایت های رسمی شرکت های تولید کننده و وارداتی هم بزنید. در این سایت ها قیمت ها درج و اعلام می گردد. 

این بهترین گزینه برای این منظور می باشد؛ چون دیگر شما نیازی نیست که راه های طولانی ای را طی کرده و یا در بازار به دنبال فروشندگان عمده بگردید و از آن ها قیمت ها را تهیه کنید. با همه این ها، قیمت های عمده، پایین تر از جزئی می باشد. 

خرید و فروش انواع پارچه های تریکو در کشور

خرید و فروش انواع پارچه های تریکو در کشورپارچه های تریکو، در انواع گوناگونی تولید می شوند که همین مسئله سبب گردیده تا در موارد گوناگونی مورد استفاده قرار بگیرند. این نشان می دهد که تا چه اندازه پارچه گردبافت، از ارزش بالایی برخوردار می باشد. در همین حال، خرید و فروش انواع آن هم در بازار به وفور انجام می شود. 

با مراجعه به فروشگاه های گوناگونی که در این عرصه فعالیت می نمایند، می توانید بهترین نوع پارچه تریکو را تهیه کنید و در همین حال به خرید پارچه تریو هم بپردازید. 

این نوع از محصول را هم چنین عرضه کنندگان، به صورت توپی و کیلویی هم به فروش می رسانند. 

مشخصات فنی پارچه لاکرا پنبه

مشخصات فنی پارچه لاکرا پنبهپارچه لاکرا پنبه، یکی از بهترین محصولات است. این نوع از کالا را شرکت های گوناگونی هستند که در ایران تولید و یا از خارج کشور وارد بازار داخلی می نمایند. پس هر کدام از شرکت ها در کیفیت های متنوعی آن را به فروش می رسانند. اما در کل می شود مدعی شد که این پارچه، یک نوع خاص از محصولات تریکو می باشد. 

از جمله ویژه گی های منحصر به فرد این پارچه می شود به این ها اشاره کرد: 

 • از کشسانی بالایی برخوردار می باشد. 
 • در هنگام تا کردن لول نمی شود. 
 • به راحتی قابل شستشو است. 
 • ارزان و قیمت های ارائه شد توسط تولیدی ها، به صرفه می باشد. 
 • رنگ های ثابتی دارد و در زمان شستشو در هر حرارتی و مایعی، رنگ خود را تغییر نمی دهند. 
 • پارچه لاکرا، به هیچ عنوان پرز نمی دهد؛ زیرا سطح آن صیقلی و صاف می باشد و به همین دلیل موارد کاربردش گوناگون است. 

فروش پارچه تریکو کشی به صورت کیلویی

فروش پارچه تریکو کشی به صورت کیلوییشما هم لابد در هنگام مراجعه به بازار قماش، مشاهده کرده اید که برخی از فروشندگان، اقدام به فروش پارچه کیلویی می نمایند. این مسئله را تنها برخی از فروشگاه ها انجام می دهند. آن ها نیز امکان دارد محصول خود را از گروه های بازرگانی که وارد کننده می باشند تهیه کرده باشند و یا اینکه از تولیدی ها به این ترتیب خریده اند. 

در هر صورت، فروش پارچه تریکو کشی به صورت کیلویی را هم فروشگاه هایی در بازار انجام می دهند و هم این که برخی از سایت های اینترنتی هم عرضه کننده اش می باشند. 

برای تهیه، می شود به هر دو گزینه مراجعه کرد و هر کدام را که مناسب تر یافت، خرید را انجام داد. 

فروشنده پارچه تریکو ویسکوز کشی تیپ لاکرا

فروشنده پارچه تریکو ویسکوز کشی تیپ لاکرافروش پارچه تریکو ویسکوز کشی تیپ لاکرا، به صورت کلی و جزئی صورت می گیرد. مشتری به هر نوعی که خواسته باشد، می تواند این گونه از محصول را تهیه کند. در بازار فروشندگان متعددی را می توان پیدا کرد که آن را عرضه می دارند. در این جا ما به شما توصیه می نماییم به فروشگاه هایی سر بزنید که این خصوصیات را دارا می باشند: 

 1. محصولی با کیفیت را عرضه می دارند. 
 2. آن را به نوعی تضمین می کنند. 
 3. کالای بهترین برندها را عرضه می نمایند. 
 4. در دسترس می باشند. 
 5. با قیمت های خوبی کالای شان را می فروشند. 

پخش کلی پارچه تریکو پنبه ای لاکرا در کشور

پخش کلی پارچه تریکو پنبه ای لاکرا در کشورپخش کلی پارچه تریکو پنبه ای لاکرا در کشور را در قدم اول، کارخانه هایی انجام می دهند که آن را تولید می نمایند. آن ها پس از آماده سازی، کالای شان را به سر تا سر کشور توزیع می نمایند. این ها کارخانه ها، اصلی ترین مرجع فروش و توزیع کلی پارچه می باشند. 

در کنار این، شرکت های وارد کننده هم از جمله فروشندگان کلی دیگر به شمار می روند که در جای جای کشورمان به همراه تولیدی ها، نمایندگی هایی را ایجاد کرده اند. 

آن ها همچنین یک راه آسان و ساده تر را هم در پیش می گیرند که پخش عمده از طریق اینترنت می باشد. 

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید