قیمت عمده پارچه گردباف پنبه ای | فروش عمده و متری پارچه

 قیمت عمده پارچه گردباف پنبه ای بر طبق فاکتورهایی همچون برند های تولید کننده، کیفیت مواد اولیه مورد استفاده در ساخت محصول، ابعاد و همچنین میزان مقاومت در برابر عوامل مختلف تعیین می گردد. فروش عمده و متری انواع پارچه در کشور ما توسط مراجعه متعدد فروشگاهی که به صورت حضوری و آنلاین مشغول به فعالیت هستند انجام می پذیرد. در سال‌های اخیر تولیدی های پوشاک و البسه در کشور ما افزایش یافته و به همین دلیل تقاضا برای انواع پارچه های گردباف پنبه ای و تریکو بسیار افزایش یافته است. خریداران و صنعتگران می‌توانند برای خرید مطمئن و بهینه به مراکز مجاز حضوری و آنلاین مراجعه نمایند و پس از بررسی محصولات مختلف ارائه شده و با توجه به بودجه و نیاز خود اقدام به خرید محصول با کیفیت و مرغوب نمایند.

قیمت عمده پارچه گردباف پنبه ای | فروش عمده و متری پارچه

بزرگترین تولید کننده پارچه تریکو در ایران

بزرگترین تولید کننده پارچه تریکو در ایرانکشور ما به عنوان یکی از بزرگترین تولید کنندگان انواع پارچه و الیاف طبیعی و مصنوعی در سطح جهان شناخته می شود و تولید الیاف و  صنعت نساجی در کشور ایران سابقه ای دیرینه دارد.

بزرگترین تولید کنندگان انواع پارچه تریکو در ایران در شهرهای صنعتی زیر مشغول به فعالیت هستند:

 1. تهران
 2. کرج
 3. اراک
 4. قزوین
 5. اهواز
 6. مشهد
 7. کرمان
 8. اصفهان

واحد های تولید کننده منسوجات و پارچه های مختلف با به کارگیری متریال ها و مواد اولیه بسیار مرغوب و استفاده از ماشین آلات و تجهیزات پیشرفته صنعتی در حوزه صنعت نساجی و با استخدام نیروهای کارآمد و نخبه در زمینه تولید انواع پارچه های تریکو و تولید پارچه گردباف، محصولاتی با کیفیت و با کارایی بسیار بالا را تولید و روانه بازار مصرفی این می نمایند.

این تولیدات در سال‌های اخیر در سطح خاورمیانه و آسیا بسیار شناخته شده است و صادرات انواع محصولات به کشورهای خاورمیانه و کشورهای حوزه خلیج فارس و کشورهای آسیای دور رواج یافته است.

آشنایی با بافت های مختلف پارچه تریکو

آشنایی با بافت های مختلف پارچه تریکویکی از نکات مهم برای خرید انواع منسوجات و پارچه ها شناخت کافی و داشتن اطلاعات مناسب درباره انواع محصولات است.

برای خرید انواع پارچه های تریکو نیز باید آشنایی با بافت های مختلف پارچه تریکو داشته باشیم. برای کسب اطلاعات و دانش درباره انواع پارچه های تریکو علاوه بر مطالعه بروشورها، کتابها و همچنین مقالات متعددی که در فضاهای مجازی در مورد نحوه تولید انواع منسوجات نشر داده می شود می توانیم از طریق وب سایت های فروشگاهی آنلاین اقدام به دریافت اطلاعات نماییم.

امروزه سایت های تخصصی با ارائه مقالات متنوع درباره انواع بافت های مختلف پارچه های تریکو، پارچه تریکو کشی و پارچه یکرو پنبه، دانش کافی به افراد در مورد انواع پارچه می دهند.  پارچه های تریکو در انواع مختلفی تولید و روانه بازار مصرف می شوند که مهمترین آنها پارچه های تریکو فلامنت، پارچه های تریکو کشباف، پارچه تریکو یکرو و پارچه های تریکو تخت می باشند.

تولید انواع پارچه های گردباف ریون فلامنت

تولید انواع پارچه های گردباف ریون فلامنتتولید انواع پارچه های گردباف ریون فلامنت به دلیل ویژگی‌های مثبت و خاصی که دارد مورد توجه بسیاری از فعالان صنعت نساجی و پوشاک در کشور ما قرار گرفته است و بسیاری از عمده فروشی های تولید انواع پوشاک و البسة مورد استفاده به صورت روزانه مانند جوراب ها و لباس های زیر مایل هستند که با این نوع پارچه اقدام به تولید انواع لباس ها نمایند.

انواع پارچه های تریکو و پارچه تریکو لاکرا دارای تنوع بالایی از محصول از نظر کیفیت، رنگ و  قیمت های بسیار مناسب و اقتصادی هستند و به همین دلیل تولید لباس از این پارچه ها موجب می گردد که اقشار مختلف جامعه از اقشار متوسط تا کم درآمد بتوانند لباس های تهیه شده از این پارچه ها را خریداری نمایند.

ویژگی‌های مثبت بسیار زیادی در این پارچه ها وجود دارد که از مهم‌ترین آنها می‌توان به انعطاف پذیری بالا، شستشوی آسان، وزن سبک و مقاومت بالا در برابر عوامل محیطی و مواد شیمیایی اشاره نمود. 

خریدار پارچه های گردباف به صورت کیلویی

خریدار پارچه های گردباف به صورت کیلوییاگر خریدار پارچه های گردباف به صورت کیلویی هستید و دارای مراکز فروشگاهی و یا تولیدی های انواع لباس پوشاک و جوراب و لباس های زیر هستید برای خرید پارچه گردباف می توانید به مراجع زیر مراجعه نمایید:

 • نمایندگی های مجاز و دارای مجوز واحد های تولید کننده انواع پارچه گردباف تهران و پارچه ملانژ دورو و کارخانه پارچه تریکو
 • بازارهای بورس تخصصی که در حوزه خرید و فروش انواع پارچه های تریکو و گردباف مشغول فعالیت هستند
 • عمده فروشی‌ها و بنکداری هایی که در سطح شهر های مختلف دارای فروشگاه های متعددی هستند که انواع پارچه ها را ارائه می نمایند
 • مارکت های آنلاین فروشگاهی که در سال‌های اخیر رونق بسیاری گرفتند و دارای تنوع بالایی از محصولات از نظر برند و کیفیت می باشد 

فروش عمده و متری پارچه های گردباف

فروش عمده و متری پارچه های گردباففروش عمده و متری پارچه های گردباف به دلیل استقبال بسیار تولید کنندگان به این نوع پارچه ها در سال های اخیر بسیار متداول شده است و مراکز متعددی فروش و عرضه عمده و کلی این محصولات را عهده دار شده اند.

برای خرید عمده و متری پارچه های گردباف و خرید پارچه لاکرا می‌توان به دو روش زیر اقدام نمود:

 • روش حضوری: خریداران عمده می توانند با مراجعه به عمده‌فروشی های مستقر در سطح بازار های تخصصی و محلی با مشاهده کیفیت کالاهای مختلف و انتخاب رنگ، محصول مورد نظر خود را انتخاب نمایند. قیمت محصولات به صورت عمده بسیار پایین‌تر از خرید جزئی است و به همین دلیل صنعتگران فعال در حوزه پوشاک و البسه ترجیح می‌دهند که خرید خود را به صورت عمده انجام دهد.
 • خرید اینترنتی پارچه: در این روش شما می توانید با مراجعه به وب سایت‌های تخصصی و فروشگاه‌های مجازی عرضه کننده انواع پارچه های صنعتی پس از بررسی کیفیت کالاهای مختلف، مقایسه رنگ و قیمت آنها، با توجه به نیاز و  بودجه در دسترس خود اقدام به خرید محصولات مورد نظر نمایید.

لیست قیمت پارچه تریکو در انواع مختلف

لیست قیمت پارچه تریکو در انواع مختلفدر سال‌های اخیر بازارهای پارچه و منسوجات در سطح جهانی دچار نوسانات بسیاری شده است و بازار داخلی ایران نیز به دلیل تحریم های متعدد نوسانات بسیاری را متحمل شده است.

قیمت انواع پارچه ها و محصولات نیز از این امر مستثنی نبودند و طی دو سال اخیر قیمت انواع پارچه ها دچار افزایش شده است.

برای استعلام لیست قیمت پارچه در انواع مختلف مانند قیمت پارچه نخی، قیمت پارچه کیلویی،  پارچه تریکو و قیمت پارچه ویسکوز در اقسام مختلف می‌توان با توجه به وقت و برنامه ریزی به روش زیر اقدام نمود:

 1. به روش حضوری و مراجعه به فروشگاه و نمایندگی های مجاز و استعلام قیمت به روز انواع محصولات
 2. کسب اطلاع از قیمت انواع محصولات به روش تلفنی از طریق فروشگاه‌های مجاز و نمایندگی‌های معتبر واحدهای تولیدکننده
 3. اطلاع از قیمت انواع محصولات به روش آنلاین اینترنتی از طریق فوشگاه های اینترنتی و آنلاین که عرضه این محصول آن را بر عهده دارند و قیمت بروز این کالاها را در اختیار تمامی خریداران به صنعتگران قرار می‌دهد

خرید انواع پارچه تریکو پنبه ای به صورت عمده

خرید انواع پارچه تریکو پنبه ای به صورت عمدهخرید انواع پارچه تریکو پنبه ای به صورت عمده توسط مراکز  فروشگاهی کوچک و همچنین واحدهای تولید کننده انواع البسه صورت می پذیرد. خرید این محصولات به صورت عمده دارای امتیازات بسیاری است که از جمله آنها می‌توان به موارد زیر اشاره نمود:

 1. تامین بخش کلی و عمده‌ای نیازهای مصرفی به صورت یکجا
 2. صرفه جویی در زمان و هزینه های جانبی مانند هزینه های مکرر رفت و آمد و ارسال محصول
 3. قیمت های اقتصادی و ارزان
 4. خرید به صورت عمده
 5. امکان خرید محصولات در تنوع بالا به صورت کلی
 6. تضمین کیفیت کالاهای خریداری شده

فروشگاه های عرضه کننده عمده انواع پارچه ها انواع مختلفی از پارچه ها را از نظر ابعاد، کیفیت، رنگ، برند و قیمت موجود می نمایند و خریدار می تواند پس از کسب اطلاعات از انواع محصولات با کیفیت و بافت آنها با توجه به نیاز مصرفی خود خرید خود را نهایی کنند.

عرضه پارچه تریکو پلی استر به قیمت کارخانه

عرضه پارچه تریکو پلی استر به قیمت کارخانهعرضه  پارچه تریکو پلی استر به قیمت کارخانه و پارچه تریکو کیلویی را مراکز متعدد فروشگاهی بر عهده دارند که مهمترین آنها را می‌توان نمایندگی های مجاز و گماشته شده از سوی واحدهای تولیدکننده  و فروشگاه های اینترنتی فعال در حوزه فروش و عرضه انواع پارچه های تریکو پلی استر به قیمت درب کارخانه یاد کرد.

این مراجع از جمله مراکزی هستند که به صورت مستقیم و بی واسطه با تولید کنندگان معتبر و برتر در ارتباط هستند و به این ترتیب دست دلالان و واسطه های متعدد را در پروسه خرید و فروش انواع پارچه های تریکو  که یکی از پرمصرف ترین پارچه ها در حوزه صنعت پوشاک داخلی است قطع می نمایند.

با حذف واسطه های متعدد قیمت کالاها، بسیار پایین‌تر از بازارهای شهری و مصرفی می گردد و به این ترتیب صنعتگران ایران می‌تواند با قیمتی بسیار مناسب تولیدات محصولات مورد نیاز خود را تامین نمایند.

فروشنده انواع پارچه های ارزان قیمت

فروشنده انواع پارچه های ارزان قیمت فروشندگان انواع پارچه های ارزان قیمت مراکز و فروشگاه‌هایی هستند که خرید خود را مستقیماً از کارخانجات مبدا انجام می‌دهند.

این مراکز ارائه محصولات متنوع و دارای کیفیت‌های مختلف را در طیف وسیعی از قیمت را انجام می دهند و  شرایطی را فراهم کردند که صنعتگران و خریداران کلی و جزئی بتوانند با مقایسه انواع محصول و ضمن بررسی کیفیت و کارایی انواع تولیدات با توجه به نیاز و برآورد هزینه، خرید خود را نهایی نمایند.

پارچه ها و منسوجات ارزان، مهم ترین  محصولات به کار رفته در صنعت تولید پوشاک در کشور هستند. چرا که قشر وسیعی از جامعه در کشور ما در سطح متوسطی از نظر درآمد و کیفیت زندگی قرار دارند و به همین دلیل خرید پوشاک با قیمت های گزاف  برای بسیاری از مردم مقدور نمی باشد و به همین دلیل پارچه های ارزان قیمت به صورت عمده در تولید انواع پوشاک و البسه خانگی، ورزشی و لباس های رسمی و اداری به کار گرفته می شود.

پخش عمده پارچه تریکو مرغوب پنبه ای

پخش عمده پارچه تریکو مرغوب پنبه ایپخش عمده پارچه تریکو مرغوب پنبه ای در کشور ما توسط مراکز زیر صورت می پذیرد:

 1. عمده فروشی های فعال در زمینه پخش انواع پارچه تریکو
 2. فروشگاه‌های کوچک تخصصی که در سطح شهر ها مستقر هستند و به توزیع و فروش انواع پارچه های تریکو مشغولند.
 3. نمایندگی های مجاز شرکت ها و واحد های تولید کننده
 4. مراکز بازرگانی خصوصی و نیمه خصوصی
 5. دفاتر بازرگانی و تجاری دولتی
 6. فروشگاه های آنلاین و  مجازی که در سطح شبکه های اجتماعی مانند تلگرام اینستاگرام و فضاهایی از این دست مشغول به فعالیت می باشد و امکان خرید آسان را برای همه خریداران فراهم آورده اند.

پارچه های تریکو  پنبه ای از جمله مهمترین متریال هایی هستند که در تولید پوشاک کودکان و البسه خانگی مورد استفاده قرار می گیرند. این نوع پارچه ها به دلیل خاصیت سبکی، نرمی و همچنین ضد حساسیت بودن به صورت عمده در تولید انواع لباس ها مورد استفاده قرار می گیرند و همچنین از قیمت های اقتصادی و ارزان نیز برخوردار هستند. 

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی ایرانی

بزرگترین پارچه سرای اینترنتی ایرانیبسیاری از صنعتگران و خریداران ترجیح می‌دهند که به دلیل ضیق وقت و صرفه جویی در زمان و هزینه خرید خود را به صورت اینترنتی و آنلاین انجام دهند. بزرگترین پارچه سرای اینترنتی ایرانی را می توان با سرچی کوتاه در فضای اینترنت به دست آورد.

خرید اینترنتی محصولات دارا مزایای متعددی است که مهم‌ترین آن‌ها را می‌توان اینگونه برشمرد:

 • در فروشگاه اینترنتی تنوع بالایی از محصولات از نظر رنگ؛ کیفیت و قیمت ارائه می‌گردد.
 •  برخی از این فروشگاه‌ها ارسال رایگان محصولات را به بعضی از شهرها و مناطق کشور انجام می‌دهند.
 • فروشگاه‌های آنلاین شرایطی را فراهم آوردند که خریداران بتوانند به صورت آنلاین و تلفنی با کارشناسان مجرب در تماس باشند و بتوانند در مورد کیفیت انواع محصولات کسب اطلاع کنند.
 • پکیج و بسته بندی محصولات در فروشگاه های اینترنتی به صورت حرفه‌ای و کاملاً تجاری انجام می‌پذیرد و هیچ گونه آسیبی به محصول خریداری شده وارد نمی‌شود.
 • قیمت های این فروشگاه ها ارزان تر از بازارهای محلی و شهری هستند.
 • فروشگاه های آنلاین کالاهای خود را به صورت ضمانت شده عرضه می نمایند.

صادرات بهترین پارچه های گردباف ایرانی

صادرات بهترین پارچه های گردباف ایرانیایران از جمله کشورهایی که در حوزه صنعت نساجی و تولید منسوجات در انواع مختلف یکی از پیشتازان کشور آسیا بوده است و صادرات بهترین پارچه های گردباف ایرانی در سال‌های اخیر به کشورهای اروپایی، آسیایی و آفریقایی گسترش بیشتری یافته است.

صادرات این پارچه ها توسط مراکز متعددی تحت نظر نهادهای دولتی و از طریق گمرکات و قانونی کشور صورت می پذیرد. مهمترین مراکز مراجعه که صادرات این محصولات به کشورهای دیگر را عهده دار هستند مراکز زیر هستند:

 1. نمایندگی های شرکت های تولیدی
 2. مراکز بازرگانی و واردات و صادرات دولتی و دفاتر تجاری خصوصی و نیمه خصوصی

 این مراکز  ضمن خرید مستقیم از واحدهای تولید کننده، انواع محصولات را با پکیج و بسته بندی تجاری و حرفه‌ای به کشورهای مختلف مانند عراق، افغانستان، پاکستان، ترکیه و کشورهای اروپایی و کشورهای در حال توسعه آفریقایی صادر می نمایند.

توجه به حوزه صادرات انواع پارچه های گردباف ایرانی می‌توانند نقش مهمی در کاهش وابستگی های اقتصاد ایران به نفت باشد و همچنین در بهبود اشتغال جوانان بسیار کارآمد است.

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما