مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

قیمت پارچه ملانژ دورو لاکرا ۱/۳۰

قیمت پارچه ملانژ دورو لاکرا ۱/۳۰، متفاوت است. دلیل اصلی متغیر بودن نرخ ها، شیوه تولید، نوع الیاف به کار رفته در کالا، گرماژ، عرض پارچه و همینطور موارد دیگر می باشد. از سویی، تولید پارچه ملانژ در رنگ های متنوعی انجام می شود و می توان آن را در امور بسیار گوناگونی استفاده کرد.قیمت پارچه ملانژ دورو لاکرا 1/30

مشخصات ظاهری پارچه ملانژ

مشخصات ظاهری پارچه ملانژ پارچه هایی که به ملانژ معروف هستند، عموماً نوعی تریکو به شمار می روند و برخی به این باورند که در اصل یک نخ رنگی پارچه بافته می شوند. همچنین ملانژ در حقیقت جنس پارچه نیست، بلکه نوعی از رنگ آن محسوب می شود. اما مشخصات ظاهری پارچه ملانژ نیز متفاوت است.

این محصول، ترکیبی از پنبه و پلی استر می باشد که درصدهای آن فرق دارد. نخ های آن را گاهی دیده شده که به صورت جداگانه رنگ می کنند و سپس کار بافت را انجام می دهند. این پارچه در صورتی که از نخ مصنوعی بیشتری در آن استفاده شده باشد، ظاهری صاف و براق دارد و در غیر آن، اندکی کدر است.

در صنعت پوشاک از این نوع کالا به شکل وافری استفاده می کنند و که از آن این البسه را می دوزند:

  • تیشرت
  • دامن
  • بلوز
  • گرمکن
  • لباس زیر
  • شلوارهای راحتی

در هر حال، آن را در انواع متفاوتی نیز می توان پیدا کرد که به یک رو، دو ‌رو، فانریپ و دو‌رس معروف هستند. همچنین با نام های دیگری هم ارائه می‌ گردند که معروف‌ ترین‌ شان ویسکوز ملانژ، تریکو ملانژ، ملانژ لاکرا، ملانژ کجراه، ملانژ اسپان و غیره می باشد.

تولید انواع پارچه تریکو ملانژ دورو

تولید انواع پارچه تریکو ملانژ دورو شرکت تولید انواع پارچه تریکو ملانژ دورو، محصولاتش را با استفاده از الیاف متفاوتی بافته و همینطور در طرح ها و رنگ های متنوعی نیز عرضه می کند. در این پارچه خاص، عموماً از ۷۰% پلی استر و تنها ۳۰% پنبه استفاده می کنند که به شکل بدون خار و یا خاردار به فروش می رسد.

نوع خار کالا این گونه است که زیر دست پارچه پفکی شده و از جانبی، الیافی که در بافت آن استفاده کرده اند، پشت پارچه می آورد. از طرفی، به دلیل این که می شود روی چنین محصولی چاپ های مختلف را انجام داد، مشتریان زیادی پیدا نموده است. همچنین از کشسانی بالایی برخوردار می باشد که دلیل آن استفاده از لاکرا است.

کارخانه تولید کننده، کالا را به صورت عدلی و طاقه ای وارد بازار می کند و به این ترتیب توسط فروشندگان برتر ارائه می دهد. خریدارانی که در کار تولید پوشاک و همچنین تجارت پارچه می باشند، می توانند در وزن سبک و عرض مناسب، خرید را از این مجموعه به شکل عمده انجام دهند.

جناب آقای مهدی خسروانی

برای کسب اطلاعات بیشتر و مشاوره روی دکمه زیر کلیک کنید.

مشاوره و فروش

مجموعه ما شما را به خرید بهترین انواع پارچه تریکو دعوت می نماید.
کافیست فرم زیر را پر کنید تا با شما تماس بگیریم.

0

دیدگاهتان را بنویسید

Call Now Buttonتماس بگیرید