پارچه تریکو جودون ارزان قیمت در سایت اینترنتی

آیا پارچه تریکو جودون را می شناسید؟ به منظور خرید این نوع پارچه با ارزان ترین قیمت از کدام سایت های اینترنتی باید بهره گرفت؟

پارچه تریکو جودون

شاید از نظر عموم مردم همه پارچه ها شبیه به هم بوده و به بافت آنها دقتی نداشته باشند. اما در واقع هر پارچه با نوع بافتش شناخته شده و برای هدفی خریداری می شود. پارچه تریکو نیز اینگونه بوده و نوع بافت خاص آن سبب شده از دیگر پارچه ها متمایز باشد. در بسیاری از تولیدات بافت خاص پارچه تریکو سبب بالا رفتن توجه به آن گردیده است. البته تریکو خود گونه های مختلفی داشته که یکی از آنها جودون می باشد.

پارچه تریکو جودون

پارچه تریکو جودون ارزان

مهمترین وجه تمایز پارچه تریکو جودون نوع الیافی ست که در آن بکار گرفته می شود. زیرا در بافت آن از الیافی مانند پلی استر و لاکرا استفاده شده که می تواند شرایط بهره گیری از آن را برای تولید برخی از البسه راحت تر کند.

از پارچه تریکو جودون برای تولید البسه زیر استفاده می شود:

  • تی شرت
  • لباس کار
  • لباس ورزشی

پارچه تریکو جودون

سایت اینترنتی پارچه تریکو

کمک گرفتن از سایت های اینترنتی به منظور تهیه انواع پارچه تریکو کمک زیادی می کند. زیرا امروزه شرکت های عرضه کننده بزرگ فعالیت خود را در سایت ها پیگیری نموده و توانسته اند مشتریان زیادی را تامین کنند. در نتیجه توصیه می شود به مراکز فروش تخصصی این پارچه مراجعه شود.

پارچه تریکو جودون

نخهای به کار رفته در پارچه تریکو جودون
در مورد نخهای استفاده در پارچه تریکو جودون باید به این موضوع اشاره کنم که این دلیل نام این پارچه روش بافت آن می یاشد به همین دلیل می توان انواع نخها را در بافت پارچه تریکو جودون به کار برد.
نخهای به کار برده شده در این منسوج که بیشترین استفاده را انجام می دهند، نخهایی همچون

  • نخ پنبه
  • نخ پلی استر
  • نخ لاکرا
  • و…

می باشد.

نخهای به کار رفته در پارچه نام این منسوج را می سازد.

به عنوان مثال پارچه تریکو جودونی که از نخ پنبه در آن استفاده شده باشد، نام آن را جودون پنبه می گذارند.

منبع: بازرگانی دیبافت

دیدگاه شما با موفقیت ثبت شد.

نظرتان را ثبت نمایید.

شماره همراه شما منتشر نخواهد شد.

تماس با ما